پیست دیزین از صبح سه شنبه 25 آذرماه 93 بازگشايي شد             به وب سايت رسمي پيست هاي اسكي ديزين ، شمشك و خور خوش آمديد              در صورت دريافت خبر مبني بر بازگشايي پيستهاي شمشك و خور، بلافاصله از طريق همين سايت اطلاع رساني مي گردد             جهت دريافت آخرين اخبار و تصاوير از مجموعه هاي اسكي، عضو كلوب سايت ما شويد. تعداد اعضا تا روز دوشنيه 24 آذرماه 93 : 4068 نفر             

   جمعه 28 آذر 1393 تهران قهرمان مرحله اول لیگ اسکی کشور شد


مرحله اول مسابقات لیگ اسکی روی چمن کشور که برای اولین بار در فندقلوی نمین برگزار شد با قهرمانی باشگاه ورمیکای تهران پایان یافت.

به گزارش روابط عمومي مجموعه‌هاي اسكي به نقل از فارس، در این مسابقات که دور دوم آن صبح شنبه برگزار شد و با برگزاری مارپیچ بزرگ پرونده مرحله اول لیگ اسکی روی چمن کشور بسته شد، سید مرتضی جعفری از باشگاه ورمیکای تهران توانست مقام اول را به دست آورد و گردن‌آویز طلا را به گردن بیاویزد.

در ماده مارپیچ بزرگ که در رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور 30 ورزشکار و 9 تیم از باشگاه‌های کشور برگزار شد حسین کلهر از ورمیکای البرز و رحمت‌الله مقدید از استان اردبیل که به صورت آزاد شرکت کرده بود در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند. این مسابقات به مدت 12 هفته ادامه خواهد داشت.

مسابقات جهانی اسکی مرداد ماه و به مدت پنج روز در لبنان برگزار می‌شود و قرار است تیم ملی اسکی کشورمان با نفرات منتخب، آموزش دیده و آماده راهی این مسابقات شوند.

حضور بیش از 30 ورزشکار در اولین لیگ اسکی روی چمن از 9 باشگاه قدر کشورمان حکایت از ظرفیت و توانمندی این رشته برای حضور در مسابقات آسیایی، جهانی و بین‌المللی دارد.

مرحله دوم مسابقات لیگ اسکی روی چمن کشور در پیست دیزین برگزار خواهد شد که 11 تا 13 تیر ماه این مسابقات برگزار خواهد شد.


تاريخ  ارسال:يكشنبه 9 تير 1392 - 10:49

کد:26600-1393
دریافت شکایاتخدمات دولت الکترونیکاماکن پيست ها


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به سايت مجموعه هاي اسكي  ديزين - شمشك و خور می باشد.