فرا رسيدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مبارك باد              آغاز سال 93 ؛ سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی گرامي باد             به وب سايت رسمي پيست هاي اسكي ديزين ، شمشك و خور خوش آمديد             

   جمعه 29 فروردين 1393 
جديدترين ويدئو كليپ سايت مجموعه‌هاي اسكي - حركات مارپيچ نمايشي در پيست شمشك - 52
تهران قهرمان مرحله اول لیگ اسکی کشور شد


مرحله اول مسابقات لیگ اسکی روی چمن کشور که برای اولین بار در فندقلوی نمین برگزار شد با قهرمانی باشگاه ورمیکای تهران پایان یافت.

به گزارش روابط عمومي مجموعه‌هاي اسكي به نقل از فارس، در این مسابقات که دور دوم آن صبح شنبه برگزار شد و با برگزاری مارپیچ بزرگ پرونده مرحله اول لیگ اسکی روی چمن کشور بسته شد، سید مرتضی جعفری از باشگاه ورمیکای تهران توانست مقام اول را به دست آورد و گردن‌آویز طلا را به گردن بیاویزد.

در ماده مارپیچ بزرگ که در رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور 30 ورزشکار و 9 تیم از باشگاه‌های کشور برگزار شد حسین کلهر از ورمیکای البرز و رحمت‌الله مقدید از استان اردبیل که به صورت آزاد شرکت کرده بود در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند. این مسابقات به مدت 12 هفته ادامه خواهد داشت.

مسابقات جهانی اسکی مرداد ماه و به مدت پنج روز در لبنان برگزار می‌شود و قرار است تیم ملی اسکی کشورمان با نفرات منتخب، آموزش دیده و آماده راهی این مسابقات شوند.

حضور بیش از 30 ورزشکار در اولین لیگ اسکی روی چمن از 9 باشگاه قدر کشورمان حکایت از ظرفیت و توانمندی این رشته برای حضور در مسابقات آسیایی، جهانی و بین‌المللی دارد.

مرحله دوم مسابقات لیگ اسکی روی چمن کشور در پیست دیزین برگزار خواهد شد که 11 تا 13 تیر ماه این مسابقات برگزار خواهد شد.


تاريخ  ارسال:يكشنبه 9 تير 1392 - 10:49

کد:26600-1393
فراخوان طرح پژوهشی

اماکن پيست ها


کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به سايت مجموعه هاي اسكي  ديزين - شمشك و خور می باشد.